• hey ; @Guest, coin kasmak için reklama bas. reklam başı 100coin.
Resource icon

Eklenti [Xenforo] XF2 Essential Suite v1.0.0 Ürün Koleksiyonu v1.0.0

No permission to download
Eklenti
Uyumlu XF Sürümleri
2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5
Forumunuzu özelleştirin

XF2 Essential Suite , ister küçük ister büyük bir oyuncu olun, forumunuzu bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.
Eklentiler ve temalar koleksiyonu
XenForo 2'nin kapsamlı eklentiler ve temalar listesiyle, ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınız olan araçlara sahip olacaksınız.
XF2 Essential Suite ile tasarruf
edin, XF2 ürünlerimizin bir paketi, XenForo'nun tek bir kopyasında üç aylık veya yıllık fiyatla. Ürünlerimizi ve fiyatımızı beğeneceğinize eminiz!
Ücretsiz marka kaldırma
Eklentilerden ve temalardan markayı kaldırın.
Filtreyi girin.
Filtre, ziyaretçilerinize, sayfanın yüklenmesini beklemek zorunda kalmadan, sonuçları doğrudan bulundukları sayfaya yüklemek için bir filtre widget'ı veya filtre çubuğu kullanarak, yenilenmeden istedikleri içeriğe kolayca gezinme olanağı verir.
Temaları veya UI.X Pro'yu temalar dahil olarak satın almış olan müşteriler, filtreyi ücretsiz olarak alabilirler! UI.X Pro kullanıcıları, hesaplarındaki filtreye otomatik olarak erişir. Konu kullanıcıları, filtreyi ücretsiz almak için ödeme sırasında FREEFILTER19 kupon kodunu kullanabilir. Kupon koduyla ilgili bir sorununuz varsa, bir bilet açın ve bize bildirin.

Sayfayı yeniden yüklemeden filtreler

uygulayın Ziyaretçilerin içerik bulmasını kolaylaştırın

Ek yapılandırma olmadan önekleri ve ana bilgisayarları kullanın
Stil Anahtarı
Kullanıcılarınız karanlık modu mu yoksa ışık modunu mu tercih ediyor? Bir tercihi olan kullanıcılar bunu büyük olasılıkla işletim sistemlerinde ayarlayacaktır - örneğin iOS, Android, Windows 10 ve daha fazlasının en son sürümleri - bu nedenle sitenizin tercihlerini algılamasına ve Stil anahtarıyla tercih ettikleri stili otomatik olarak vermesine izin verin! Ayrıca, basit bir geçişle ziyaretçileriniz yeniden yükleme yapmadan bunlar arasında kolayca geçiş yapabilir!
Yüklü çok fazla temanız yoksa [TH] stili değiştiricinin en iyi şekilde çalıştığını unutmayın. Maksimum Stil Anahtarı uyumluluğu için en iyi yapılandırma, her birinin altında bir açık stil, bir koyu stil ve bir alt stile sahip olmaktır. Otomatik algılama için, ana stili yapmak istediğiniz stilin altına ek bir alt stil eklemelisiniz. Stil değiştirici, stillerde bulunan CSS biçimlendirmesini değiştirerek çalışır, bu nedenle açık ve koyu mod stilleri HTML nesnelerinin kendilerinde herhangi bir fark yaratmamalıdır. Tamamen farklı iki stil arasında geçiş yapmaya çalışmak beklenen sonucu vermeyebilir. Otomatik algılama özelliğini yalnızca desteklenen tarayıcılar ve cihazlar kullanabilir. Ziyaretçilerinize istediğiniz kadar konu sunabilirsiniz.
Stil değiştirici
özellikleri Yönetici özellikleri
Açık, koyu ve standart stilleri kolayca seçin Açık
ve koyu stiller içeren ek stil sayfaları indirin
Tek bir stil için otomatik renk modu algılamayı etkinleştirin veya devre dışı bırakın
Koyu ve aydınlık modu anahtarının konumunu ayarlayın
Kullanıcı özellikleri
Tercih edilen stil otomatik olarak desteklenen cihazlarda ve tarayıcılarda bulunan karanlık ve aydınlık moda göre seçilir.
Kullanıcıların seçimlerini yapmalarına olanak tanıyan basit bir anahtarlayıcı sağlar Aktivasyon Hatırlatıcı ve Kullanıcı Temizleme'yi
yeniden yüklemeden benzer stiller arasında sorunsuz geçiş

Daha büyük forumlar için üyelik yönetimi göz korkutucu bir görev olabilir. Aktivasyon Hatırlatıcısı ile, kaydolan ancak hesaplarını belirli bir süre sonra etkinleştirmeyen kullanıcılara otomatik olarak bir e-posta gönderin. Hâlâ hesaplarını etkinleştirmezlerse, belirli bir süre sonra onları otomatik olarak temizlemek için User Purger'ı kullanın!

Botların ve etkin olmayan kullanıcı hesaplarının sayısını azaltın

Etkinleştirme hatırlatıcısı ve kullanıcı temizleme
özellikleri Özellikler
Bir kullanıcı hesabını etkinleştirmek için başka bir hatırlatıcı göndermeden önce beklenecek gün sayısını ayarlayın

Ekler Plus hesabını hiç etkinleştirmemiş kullanıcıları silmeden önce beklenecek gün sayısını belirleyin Kullanıcılar
için birden çok ileti dizisini ve eki yönetmek göz korkutucu bir görev olabilir. Ekler Plus ile kullanıcılarınız, tüm eklerini ve konumlarını kolayca görüntülemek ve yönetmek için tek bir yere gidebilecekler! Ayrıca yöneticiler, ileti başına maksimum sayı ve dosya boyutu dahil olmak üzere yeni ek sınırları belirleyebilir.
Sık ek gönderen kullanıcılar için işlevsellik ekler

Ağır ekleri olan panoların kontrolünü, ek kontrollerle iyileştirir

Yönetici işlevleri
Kullanıcı başına maksimum ek sayısını
sınırlayın Bir kullanıcının ekler için kullanabileceği maksimum disk alanını sınırlayın Ekler
için varsayılan simgeleri geçersiz kılın Eklerle kullanmak için
yeni simgeler ekleyin
Kullanıcı özellikleri
Tüm ekleri tek bir yerde yönetin Ekleri olan
içeriği görüntüleyin ve ekleri kaldırın İçerik

Oluşturma Sınırları
Gönderilerin ve diğer içeriğin sıklığını kontrol etmek, iyi performans sağlamanın, istenmeyen postaları azaltmanın ve yinelenen gönderileri en aza indirmenin önemli bir parçasıdır. Bu ayrıntılı sıklık kontrolleriyle, belirli zaman aralıkları için foruma özel sıklık ayarlarını belirleyebilir ve kullanıcı tarafından oluşturulan diğer içerik özellikleri aracılığıyla istenmeyen postaları azaltabilirsiniz.
 Gönderi sıklığı yönetiminde artırılmış ayrıntı düzeyi İçerik

Oluşturma Sınırı
Özellikler Özellikler
Belirli bir zaman diliminde kaç gönderi, medya, kaynak ve konuşma gönderisinin yapılabileceğini kontrol
edin Bir forumda belirli bir zaman diliminde yapılan gönderilerin sayısını belirleyin
Konuşmaları ve diğer içerik türlerini ne sıklıkta yayınladığınızı veya yayınladığınızı sınırlayın

Konu İzleyicileri
Yalnızca izleyici sayısını görüntüleyerek, kullanıcılarınız bir konuya ilgileri hakkında fikir edinebilir ve onları etkileşime teşvik edebilir! Uygun izne sahip kullanıcılar, kimin izlediğini de görebilir, bu da diğer kullanıcının gönderilerinden haberdar edileceğini bilerek etkileşime girmek için ek bir teşviktir!
Bir konuya ilgi göstererek katılımı teşvik edin
Özellikler Konu İzleyiciler

Özellikler
Başlığın altındaki konuyu kaç kişinin izlediğini gösterin.
Tartışmaları izleyen kullanıcıların listesi
Konuyu kimin izlediğini kimin görebileceğini kontrol etmek için "Konu İzleyicilerini Görüntüle" izin ayarı eklendi.
Kullanıcı Profili Notları
Üyelerinizin profil sayfalarına, yalnızca uygun izinlere sahip kullanıcıların görebileceği ayrı bir sekmede notlar ekleyin.
Üye profili sayfalarında, yalnızca belirlediğiniz uygun izinlere sahip kullanıcılar tarafından görülebilen notlar oluşturun.
Kullanıcı profili notları
özellikleri Özellikler
Kullanıcı profillerine not ekleyin İzinlere bağlı olarak kendi notlarınızı veya diğer moderatörler tarafından eklenen notları düzenleyin
Kendi notlarınızı veya izinlere bağlı olarak diğer moderatörler
tarafından eklenen notları silin.
Personel Yanıtlarıyla İleti Dizilerini Belirtin

Bir personelden en az bir mesaj içeren ileti dizilerine bir simge ekleyerek personel yanıtlarıyla ileti dizilerini tanımayı kolaylaştırın. İlk gönderinin yazarı bir personel ise konuların personel gönderisi olarak sayılmasını isteyip istemediğinizi seçin.


1667764800533.png
  • Like
Reactions: Ap Yazılım®
Author
İnfo
Downloads
3
Views
114
First release
Last update
Rating
0.00 star(s) 0 ratings

More resources from İnfo

Top
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock