• hey ; @Ziyaretçi, coin kasmak için reklama bas. reklam başı 100coin.
Kaynak ikonu

ücretsiz script Whmcs Türkiye 8.7.1 - Kurulum İle Sadece Bizde. 8.7.1

indirmek için izniniz yok
ücretsiz script

Kurulum Videosu:

WHMCS Nedir?

WHM Complete Solution; web hosting, alan adı kayıt, co-location, sunucu kiralama gibi hizmetleri veren firmalar tarafından yaygın olarak tercih edilen, kullanışlı bir otomasyondur. Web üzerinden bu tür hizmetleri veren böyle bir otomasyon yazacak kadar vakti ya da kodlama bilgisi olmayan kişi ve kurumlar tarafından kullanılır. Bir programlama şirketiyle anlaşıyorsunuz ve size belli bir süre sonra hosting, alan adı kaydı gibi hizmetleri kontrol edebileceğiniz, içinde yapacağınız işle ilgili bütün çözümleri barındıran bir sistem sunuyor. Size sadece bu sistemi kendi sunucunuza upload edip ayarlarını yapmak kalıyor. İşte bu sistem WHMCS! WHMCS'nin kurulumunu ve gerekli ayarlamalarını yaptıktan sonra gelişmiş hosting domain satış sitelerinde gördüğünüz bütün özelliklere sahip olacaksınız. En pratik yöntemlerden biri olan kredi kartı ile ürün satışında otomatik hesap açılması dahil bütün ihtiyaçlarınızı bu sistem karşılayacaktır.
1667324766676.png

WHMCS ile vakit ve nakitten tasarruf edin.

WHMCS faturalandırma ve domain hosting otomasyonu ile işinizi optimize edin ve öne geçin. Bir domain hosting firmasını yönetmenin en kolay yolu.

WHMCS Tema

Bu domain hosting otomasyonu için birçok tema bulunuyor. Ücretli yada ücretsiz temaları arama motorları üzerinde arayarak satın alabilir veya indirebilirsiniz. Whmcs Tema satan sitelerden bazıları; themeforest, zomex, whmcs marketplace gibi sitelerdir. WHMCS şablonları tamamen yenilikçi, hızlı ve kolay kullanıma sahiptir. Tema içerisinde domain sorgulama, web hosting paketleri, sunucu paketleri, ssl sertifikaları yeralmaktadır.Tema seçimi ve kurulumu ile ilgili zaman bulamayanlar için Domain Name API starter ve Mega whmcs kurulum paketleri mükemmel bir çözümdür.


WHMCS Canlı Destek

Domain Hosting sektöründe canlı destek olmazsa olmaz hizmetlerden birisidir. Satışı ve dönüşümleri artırmak için müşterilerimize canlı destek vererek iletişimde kalmak zorundayız. Whmcs içerisinde canlı destek olmakla birlikte farklı ücretli eklentilerle (plugin) canlı destek hizmeti sunabilirsiniz.Web sitenize kimlerin gerçek zamanlı olarak göz attığını görün ve anında müşteri desteği sağlayın.Mevcut müşterilerinizle sohbet edin ve proaktif olarak yeni potansiyel müşteriler edinin.Müşterilerin ürünlerine, faturalandırmasına ve daha fazlasına doğrudan sohbet yoluyla hızlı ve kolay erişim sağlayın.Sohbet içerikleri, destek bileti olarak otomatik olarak müşteri profillerine kaydedilir.Windows, Mac ve Linux ile iPhone ve Android için indirilebilir istemciler müşterilerinizle her yerden sohbet etmenizi sağlar.

WHMCS Tüm Hosting Paketleri İle Entegre Çalışmaktadır.

1667324873652.png
1667324884271.png
1667324895653.png
1667324903835.png
1667324910521.png
Yazar
İnfo
İndirilme
26
Görüntüleme
508
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

İnfo ait diğer kaynakar

En son güncellenenler

  1. WHMCS 8.7.1 NULLED

    WHMCS v8.7.1 NULLED Version 8.7.1 (Maintenance) Maintenance CORE-18533 - Improve price display...
Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım