• hey ; @Guest, coin kasmak için reklama bas. reklam başı 100coin.
Resource icon

Eklenti [OzzModz] Ülke Kayıt Yasağı 2.0.0

No permission to download
Eklenti
Uyumlu XF Sürümleri
2.1 - 2.2
Ülkelerin (veya tüm kıtaların) sitenize kaydolmasını yasaklayın ve isteğe bağlı olarak birisi yasaklanmış bir ülkeden olduğunda kayıt sekmesini kaldırın.

Bu eklenti, MaxMind'in GeoLite2-Ülke veritabanını ve MaxMind'in DB Okuyucusunu kullanır. Bu eklenti , sunucunuzda mod_geoip'in kurulu olmasını gerektirmez .

NOT:
Bu eklentinin tüm kullanıcıları, MaxMind'den kendi lisans anahtarlarını almalı ve eklenti seçeneklerine girmelidir.

Bir lisans anahtarı almak için şuna bakın:

Nasıl lisans anahtarı oluştururum? - MaxMind Destek Merkezi​

Lisans anahtarları, web hizmetlerimizi sorgulama ve veritabanlarını indirme erişimini yetkilendirmek için kullanılır. Yeni bir MaxMind hesabı oluşturduğunuzda, oturum açarak ve sol taraftaki gezinme menüsündeki 'Hizmetler'in altındaki 'Lisans Anahtarlarını Yönet'e giderek bir lisans anahtarı oluşturabilirsiniz. Şunlara da erişebilirsiniz...

NOT:
Bu eklenti, eklenti seçeneklerine lisans anahtarınızı girdiğinizde MaxMind veritabanını indirmek için MaxMind veritabanı sitesine bağlanır. MaxMind'a bağlanamazsa, eklenti veritabanına bağlanıp indirene kadar çalışmayacaktır. Anahtarınızı aldığınız zaman ile anahtarın aktif hale geldiği zaman arasında GECİKME VARDIR. Anahtarınızı aktif olmadan önce girerseniz, veritabanı indirilmeyecek, anahtarınız kaydedilmeyecek ve bir hata atılacaktır.
  • Like
Reactions: Sworond and LessH
Author
Berat T.
Downloads
5
Views
197
First release
Last update
Rating
0.00 star(s) 0 ratings

More resources from Berat T.

Top
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock