• hey ; @Guest, coin kasmak için reklama bas. reklam başı 100coin.
MyBBdizayn Stabilizer Teması - İndir

Tema MyBBdizayn Stabilizer Teması - İndir 1.8.30

No permission to download
Tema

Video kurulum:

Resimler:
İndex
imagea49aa140e4f643e2.png


Yeni Konu Açma yeri
image922d4c3b04b378fa.png


Gündüz Mod:
image.png


Demo: https://onxf.xyz/uGy0v
Özellikler​

Header Menü
Alışılmış header tasarımlarından artık sıkıldık, bu alana hızlı erişim özellikleri ekleyerek daha da geliştirmek istedik. Artık arkadaşlık isteklerine, özel mesajlara veya bildirimlere daha kolay erişebiliyorsunuz.

Özel Bildirim Sistemi
Mevcut bildirim eklentisi tarafımızca geliştirilip, yeni ve modern bir yapıya getirilmiştir. Artık sayfa yenilemeye ihtiyaç duymadan, anlık bildirimlerinizi header bölümünden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca gelen bildirimlerin türüne bağlı olarak, farklı ikonlar eklentiye dahil edilmiştir.

Sidebar
Header bölümünde bulunan buton sayesinde, alışık olduğunuz duruma göre sidebar alanını kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz.

Gece Modu
Son dönemde kullanıcıların bir çoğu cihazlarında karanlık arayüzü tercih ediyor, bu talepleri karşılamak için Stabilizer temasında gece modu bulunmaktadır. Geliştirilmiş gece modu, aynı zamanda MyBB üye ayarlarına entegre edilmiştir. Header bölümünde bulunan ikonun dışında; kullanıcı kontrol paneli, hesap seçenekleri sayfasında ilgili ayar eklenmiştir.

Geliştirilmiş Bildirim Kutusu
Yine temaya özel geliştirilmiş olan bildirim kutuları sayfa içi işlem sonuçları için eklenmiştir. MyBB dahilinde kullanılan jGrowl sistemi de bu sisteme entegre edilmiştir.

Duyuru Bar
Bu duyuru barları çok amaçlı kullanıma uygundur. İçeriğini şablon düzenlemeye ihtiyaç duymadan direkt admin panelinden özelleştirebilirsiniz.

Sidebar Ayarları
Sidebar bölümü, tamamen kişisel zevkinize göre düzenleyebilmeniz için özelleştirilebilir bir yapıya sahiptir. Temanın ayarlarına girip; sidebar'ı aktif veya deaktif edebilir, sayfa boyunca ekranı takip etmesini sağlayabilir veya konumunu değiştirebilirsiniz. Bir çok özelliği ile bu konuda da MyBB'de bir ilktir.

Trend Konular
Sitenizde en çok okunan/görüntülenen konulardır. Sizi siz yapan bu konuları, bu alan ile daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz. Bu bölümü de kişisel zevkinize göre düzenleyebilmeniz için, admin panelinde bir ayar sayfası oluşturduk. Temanın ayar sayfasında, "Trend konuların kaç adet görüntüleneceği" veya "son kaç gün içindeki konular görünsün" gibi özelleştirmeler mevcuttur.

Günlük Hedef
Forumun gelişmesi ve üyelerin yorum yapmaya motive etmek amacıyla, günlük mesaj hedefi belirleyebilirsiniz. Aynı şekilde bu bölümü'de, kendi istek ve arzunuza göre tema ayar sayfasından düzenleyebilirsiniz.

Forum İkonları
Biliyoruz ki buda çoğu kişinin canını sıkan bir durum haline geldi ama üzülmeyin, çünkü artık bunun içinde şablonlar ile uğraşmanıza gerek kalmadı. Tema ayar sayfasından, süper basit bir şekilde; ister her kategoriye ayrı ikon özelliğini aktif edin, ister sabit ikon belirleyin o şekilde kullanın.

Mobil Uyum
Düşük çözünürlüğe sahip tablet ve telefon gibi cihazlardan giriş yaptığınızda, temayı daha rahat görüntüleyip işlem yapabilmeniz için, hemen hemen tüm sayfaları duyarlı yapıya sahiptir.

Geliştirilmiş Forum İstatistikleri
Genel olarak tema tasarımına uygun şekilde düzenlenmiş, forum genel bakış eklentisi mevcut. Eklenti aynı zamanda mobil uyumlu ve temanın yanında hediyemizdir.

Konu İçeriği Gizleyin- Yeni
Konu içeriklerini ziyaretçi üyelere gizleyebilmeniz için ayar ekledik. Şablonlarla hiç uğraşmadan kolayca, bu özelliği aktif/pasif edebilir ve hatta yine temanın ayar kısmından, görüntülenecek içeriği dahi düzenleyebiliyorsunuz.

Anket- Yeni
Sadece temaya özel tamamen özelleştirilmiş konu içi anket tasarımı.
Author
İnfo
Downloads
31
Views
1,089
First release
Last update
Rating
0.00 star(s) 0 ratings

More resources from İnfo

Top
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock