• hey ; @Guest, coin kasmak için reklama bas. reklam başı 100coin.
Resource icon

Tema Füzyon Oyuncusu 2.2.4

No permission to download
Tema
Uyumlu XF Sürümleri
2.1 - 2.2
952b00ab02583.png
FUSION GAMER:
Bu, XenForo'da yayınladığımız ilk stil. Yıllar içinde görünümü iyileştirdik ve XenBase çerçevesi üzerine kurduk. Topluluğunuza daha iyi uyması için ana rengi ve arka planları kolayca değiştirebilirsiniz.

XENBASE FRAMEWORK:
XB, tüm stillerimizi destekleyen çerçevedir. Çerçeveyi sizin için mümkün olan en iyi deneyimi yapmak için sürekli geliştiriyor ve iyileştiriyoruz. Kişiselleştirmeniz ve gerçekten kendi stilinizi oluşturmanız için yüzlerce seçenek içerir.

PİKSEL ÇIKIŞ DESTEĞİ:
XenForo'nun piyasaya çıktığı günden beri üzerinde çalışıyoruz. Size ve forumunuza olan bağlılığımız eşsizdir. Bir sorun veya soru ortaya çıkarsa orada olacağımızı bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

ÜÇÜNCÜ TARAF DESTEĞİ:
Endişelenme... Stillerimizle ve bir eklentiyle çakışma olursa sizi geliştiricilere yönlendirmeyiz. Sorunu çözmek veya geliştirici için makul bir çözüm sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

ÖZEL SAYFA VARLIKLARI:
Tarzınıza uygun özel sayfalar oluşturabilmeniz için önceden oluşturulmuş genel sayfa varlıkları ekliyoruz. (yakında)

ÖZEL ALT BİLGİ:
Hiç bu güzel büyük altbilgilerden birini istediniz mi? XenBase, benzersiz bir özel altbilgiyi kolayca ayarlama yeteneğine sahiptir. Her blok için seçebileceğiniz birden fazla widget ekledik.

57ca7332f6203.png180f1f21d2ac4.pngbfe43717224d5.png
Author
Berat T.
Downloads
4
Views
451
First release
Last update
Rating
0.00 star(s) 0 ratings

More resources from Berat T.

Top
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock