• hey ; @Guest, coin kasmak için reklama bas. reklam başı 100coin.
Chromax Teması ( TR - EN )

Tema Chromax Teması ( TR - EN ) 1.8.*

No permission to download
Tema
Merhaba,

Öncelikle temayı satın aldığınız için teşekkür ediyoruz.

Bu tema MyBB 1.8.21 sürümü için güncel olarak kodlanmıştır.

Alt sürüme sahipseniz, hata ile karşılaşmanız muhtemeldir. Bunun için konu açmadan önce, sorunun sizde olduğu gerçeğinin bilincinde olup sistemi güncelleyin.


Kurulum için;


FTP klasöründe bulunan dosyaları ftp ana dizinine atın. Aşağıdaki belirtilen ayarları yapmadan önce temayı yükleyin. Daha sonra temanın düzgün çalışabilmesi için, mutlaka aşağıdaki komutlayı izleyin.


1- Forum Ayarları >> Plugin Yönetimi >> Chromax Tema Eklentisi >> Eklentiyi Aktif Edin

2- Forum Ayarları >> Plugin Yönetimi >> Ajaxlı Overview - Genel Bakış Plugin >> Eklentiyi Aktif Edin


Genel Bakış eklentisini aktif ettiğinizde, önceden eklemiş olduğumuz "{$overview}" kodu dışında, otomatik olarak tekrar ekleme yapabilir. Anasayfada iki tane görünürse;


Temalar Şablonlar >> Şablonlar >> Chromax Templates >> Ana Sayfa - [index] Şablonlar >> index bölümüne girip, "{$header}" kodunun altındaki "{$overview}" kodunu silersiniz..


Bunlar dışında temada kullanılan özel css ranklar vardır, aşağıdaki linkte tıklayıp örneklerine bakabilirsiniz.. Hazır png tarzında rank kullanma ihtimalinizi düşünerek, değişiklik yapmadık ama dilerseniz aşağıdaki linkte bulunan rankları kullanabilirsiniz.
Tema ile ilgili bir sorun yaşarsanız, satış yapılan telefona dönüş yapmayın. Whatsapp'tan sadece satış yapıldığından, destek alamazsınız. MyBB Dizayn adresinde, Chromax'ın alt kategorisi olan Yardım bölümünün kurallarına uyarak konunuzu açın. Açılan konularda açık bir dil ve düzgün Türkçe kullanılması önemlidir. Açtığınız konulara 2/5 gün içerisinde dönüş yapılmaktadır.Saygılarımızla,
 • chromax Forumdisplay.png
  chromax Forumdisplay.png
  161.8 KB · Views: 66
 • Chromax İndex.png
  Chromax İndex.png
  154.2 KB · Views: 57
 • Chromax Postbit.png
  Chromax Postbit.png
  165.8 KB · Views: 56
 • Chromax Profil.png
  Chromax Profil.png
  197.8 KB · Views: 59
Author
İnfo
Downloads
12
Views
543
First release
Last update
Rating
0.00 star(s) 0 ratings

More resources from İnfo

Top
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock