• hey ; @Ziyaretçi, coin kasmak için reklama bas. reklam başı 100coin.
Kaynak ikonu

Eklenti [BS] Reputation 1.0.9b

indirmek için izniniz yok
Eklenti

Uyumlu XF Sürümleri
2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.10
1669658337706.png

Bu eklenti, XenForo 2'ye geleneksel itibar özelliğini ekler. Bu eklenti ile kullanıcılar, tepkileri kullanabildikleri gibi diğer kullanıcılara itibar puanları verebilirler.

Bilgi: https://onxf.xyz/4UmtT

XF 2'nin yerleşik "Tepkiler" ve "Tepki Puanı" özelliklerini değiştirme seçeneğine sahipsiniz veya tepkileri ve itibarı kullanabilirsiniz. aynı zamanda. Mesajlarda ve kullanıcı profilinde itibarı etkinleştirme seçeneğiniz vardır. Kullanıcılar olumlu ve olumsuz itibar verebilir.

Her tepkiye nasıl puan atayacağınıza benzer şekilde, açılır menüde görünen itibar seçeneklerinin varsayılan değerini belirleme seçeneğini etkinleştirebilirsiniz. Özel itibar miktarlarını devre dışı bırakabilirsiniz. Bu özelliği kullanarak, negatif itibar miktarını da devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu eklenti, kullanıcıların itibar sistemini kötüye kullanmasını önlemek için ayarlayabileceğiniz çeşitli ayarlara sahiptir, diğer seçeneklere ek olarak kullanıcı başına günde ne sıklıkta ve kaç itibar puanı verileceğini sınırlayabilirsiniz.
Yazar
İnfo
İndirilme
3
Görüntüleme
101
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

İnfo ait diğer kaynakar

Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım